Düğün Günü İçin Parfüm Seçmek
Güzellik ve Aksesuar

Düğün İçin Mükemmel Parfüm Seçmek

Düğün günü için parfüm önemsiz gibi görünse de sizin için en önemli günde biraz değişiklik aramanız gerekebilir. Sizi daha özel yapacak her şeyi bugün kullanmak istersiniz. Ayakkabıdan aksesuara, saç şeklinden kullandığınız makyaj malzemelerine kadar her şey günlük hayatta kullandığınızdan daha farklı olur. Parfümde bunlar arasında yer alır. Düğün için mükemmel parfüm seçmek sizi ve eşinizi farklı etkileyecektir. Özellikle düğün sonrası da kullanmanız oldukça etkili olacaktır.

Sürekli kullandığınız parfümü kullanmak yanlış bir seçim olacaktır. Siz ve eşiniz kendi kokunuzu bildiğiniz için düğün günü biraz sıradan gelebilir. Oysaki bu günü daha özel yapmak için her şeyi yapmışsınızdır. Tüm görünüşünüz, mekan tasarımı ve hatta davetiyeler bile özel olarak seçilmiştir. Ortamı daha farklı kılmak ve eşiniz ile birbirinizi tekrar etkilemek için doğru parfümü seçmelisiniz.

Chloe
Makyajınızı doğal bir şekilde yapın. Fazla abartılı olmamalı. Yeni kokunuzu seçerken çok fazla değişiklik istemiyorsanız notaları benzer farklı bir koku seçebilirsiniz. Chloé Fleur de Parfum, içeriğindeki çiçeklerin kalbinden oluşan cömert bir buket. En temel nota gül kalbinden geliyor. Beklenmedik bir şekilde, ahududu kokusunu anımsatan keskin kokulu nota, değişimleri ortaya çıkarıyor. Chloé’nin gülü, daha önce hiç böyle meyvemsi notalar sergilememişti. Mine çiçeği kalbi, mutlak narinliğini korurken, kokuya, benzersiz gül kalbini yücelten, ferah ve parlak bir boyut katıyor. Kiraz çiçeği kalbi, sütlü badem notaları yayıyor. Şekerle dolu nota, kompozisyona keskinlik getiriyor. Bu parfüm, yepyeni bir kokusal hikaye anlatıyor. Dikkatleri, çiçeğin en zengin ve en yumuşak dokusuna çeken Chloé Fleur de Parfum, yüzeysel şehvetin katıksız bir konsantresi.

Marc Jacobs Daisy Dream
Sevgi, romantizm ve kadınsılık çağrışımlarıyla hafif ve çiçek kokuları düğün gününüz için mükemmel bir seçimdir. Bahar veya yaz düğünü için ferah ve taze bir koku arıyorsanız bu parfüm sizi yansıtabilir. Marc Jacobs, papatyaların sınırsız ruhundan ve mavi gökyüzünden ilham aldı. Tepe: böğürtlen, greyfurt, armut. Kalp: yasemin, liçe, mavi salkım. Dip: beyaz ağaçlar, miskler, coconut suyu.

Calvin Klein Euphoria

Dip not olarak seçeceğiniz parfümü en azından bir gün elinizde bekletin. Zaman geçtikçe nasıl bir değişim gösterdiğini birinci elden görebilirsiniz. Düğün günü için parfüm seçmek riskli olabileceğinden öncesinde deneyip görmeniz önemli olabilir.  Bütünüyle hissedilen şehvetli misk, karşı konulamaz ve inkar edilemez derecede şehvetli, zengin bir doku getirerek sizi kokunun derinliklerine çekiyor; vücudunuzda sıcaklık ve haz uyandırıyor. Bu birbirini tamamlayan elementler, kokuyu güçlendiriyor ve gerçek cazibenin zıtlığını somutlaştırıyor. Deep euphoria kadını, baştan çıkarıcılığın değişik yüzlerini dışa vuruyor.
Üst nota: cascalone, beyaz biber, mandalina yaprakları
Kalp nota: büyülü siyah gül, sardunya, arap yasemini
Alt nota: misk, patçuli, mineral ağaçlar

Gucci Guilty

Sonbahar veya kış aylarında evleniyorsanız misk kokularını seçmeniz daha iyi olacaktır. Ağır olmayan ama daha keskin bir koku soğuk havalar için doğru bir tercihtir. Üst nota; Pembe biber, Orta nota; Leylak, Alt nota; Amber , Paçuli

Jean Paul Gaultier Classique

Üst notalarında, Tiare Çiçeği narın meyvemsi notalarına eşlik ediyor. Orta notalarında, portakal çiçeği baştan çıkarıcı bir dokunuş ekliyor. Alt notalarında, Vanilya Paçuli’nin yoğunluğuna ve gücüne karşı koyamıyor.

Düğün Günü İçin Parfüm Seçmek
Düğün Günü İçin Parfüm Seçmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir