Düğün Mekanı İçin Çiçek Fikirleri
düğün düğün çiçekleri düğün mekanı düğün mekanı için çiçek fikirleri Mekan

Düğün Mekanı İçin Çiçek Fikirleri

Düğün günü siz ve eşiniz ne kadar güzel görünüyorsa düğün mekanı da en az o kadar güzel görünmeyi hak ediyor. Bunu yapmak için ise çok fazla efor sarf etmeye gerek yok. Düğün mekanı için çiçek fikirleri tam da izlemeniz gereken yol olacaktır. Mekanın bir kaç noktasına küçük dokunuşlarla düğünün havasını daha da güzelleştirebilirsiniz. Siz de en azından bir kaç fikir uygulayarak bunu görebilirsiniz.

Not: Düğün mekanını önceden bilmek neler planlamanız gerektiğine yardımcı olur.

MERDİVENLER

Giriş, misafirlerinizi karşılamadan önce ilk girecekleri yer olacak. Bu yüzden onlara hoş bir karşılama planlamak isteyebilirsiniz. Daha mekana girmeden onları büyülemek ve en az sizin kadar harika bir düğün günü geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden eğer merdivenlerin olduğu bir mekan seçtiyseniz bir an önce onları süsleyecek bir kaç fikir bulun.

ŞAMDAN SÜSLEMELERİ

Masaya konan büyük ve gösterişli şamdanlar bu aralar oldukça popüler. Genellikle sade dursalar da bunu süslemek sizin elinizde. Şamdan etrafına uyumlu olacak şekilde güzel çiçekler bulabilirsiniz. Bu masayı kalabalık ve gösterişli görünmesini sağlar. Üstelik taze düğün çiçekleri  hoş kokulu olacaktır. Bu şekilde de misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz.

SALONA GİRİŞ

Düğün mekanı için çiçek fikirleri sizin için de harika bir fırsat olabilir. Eğer eşinizle birlikte yürüyeceğiniz bir yol varsa bunu güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bazı mekanlarda damat ve gelin ayrı bir kapıdan gelir. Bazı mekanlarda ise misafirlerden sonra aynı kapıyı kullanabilir. İki şekilde de hem sizin hem de misafirleriniz için bu yolu çiçeklerle süslemek sorun olmayacaktır. Aksine siz yürüdüğünüz zaman oldukça şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Fotoğraflarda da güzel çıkacağına emin olabilirsiniz.

ÇİÇEK KÜRELERİ

Klasik düğün avizeleri ve tavandan sarkan süslerden sıkıldınız mı? O zaman bu yeni ve taze fikir sizin içinizi rahatlatacak. Kendinizin bile kolaylıkla hazırlayabileceği büyük çiçek buketlerini düğün mekanı içinde tavandan sarkıtılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece saray düğünlerini anımsatacak bir atmosfer yaratmış olursunuz.

ÇİÇEKLİ FENERLER

Düğün kır düğünü mü yoksa yine uzun bir yürüyüş yolu olan bir mekanda mı? İki şekilde yoldan mekana girişin bir şekilde aydınlatılması ve yol gösterici şekilde düzenlenmesi gerekir. Bu kırmızı bir halı veya her iki yanda konumlandırılmış küçük ışık fenerleri olabilir. Siz de bu fenerlerin daha şık ve göz alıcı görünmesi için her birisine küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Taze çiçeklerle yapacağınız bu dekorasyon girişte herkesi büyüleyecek.

Düğün Mekanı İçin Çiçek Fikirleri
Düğün Mekanı İçin Çiçek Fikirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir