Gelinlik

Gelinlik Alırken Kimsenin Söylemediği 9 Şey

Gelinlik seçmek çok ayrı ve zorlu bir yoldur. Bir günlüğüne ve bir kere giyeceksiniz. Sonraki her fotoğraf ve her video için o gelinlik olacak. Bu yüzden çok önemlidir. Bu kadar önem verdiğiniz bir şey için öylesine çıkıp 5 dakika da gelinlik bulamazsınız. Biraz araştırmalı, en azından 3-5 mağaza gezmeli ve modelleri incelemelisiniz. Gelinlik alışverişi sırasında başrol siz olduğunuz için hem arkadaşlarınız hem de satıcı size her şeyi söylemeyebilir. Çünkü bu sizin gününüz ve tamamen sizin kararınız olmasını isterler. Söylemek istedikleri varsa da bunu sizden saklayabilirler. Biz de sizin için gelinlik alırken kimsenin söylemediği 9 şey nedir onu söyleyelim dedik.

1-Sıfır dramayla eğlenceli bir elbise alışveriş günü bile duygusal olarak yorucu olabilir. Ama eğleneceksin!

2. Eğer bir gelinlik mağazasına giderseniz ve orada bir şey bulamıyorsanız bu başarısız olduğunuz anlamına gelmez.


Onlarca seçenek bulabileceğiniz başka mağazalar var ve ilk girdiğiniz yerden de almak zorunda değilsiniz. Hemen bir göz gezdirip, belki bir kaç tane deneyip akabinde hemen başka bir mağazaya gidebilirsiniz.

3. Çok uzun aramalardan sonra bulsanız bile gelinlik sihirli bir elbise değil. Onunla havalara uçacağınızı zannetmeyin. Sadece en çok beğendiğinizi buldunuz ve aldınız.

Gelinlik alırken nirvanaya ulaşmayacaksınız. Sadece sizin için en güzel olanı beğendiniz ve buldunuz. Ortada bir sihirli değnek yok.

4. Aslında sizin için birden fazla “mükemmel elbise” var. Her biri harika görünen 2-5 elbiseyi deneyebilirsiniz, bu da sizin için muhteşem görünüşünüzü onaylayabilir. Sürekli en mükemmel olanı ararsanız, mükemmel olandan daha iyisi olduğunu düşünüp hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Mükemmel iyiye göre ne kadar iyi olur? O yüzden aylar boyunca arayamazsınız ve çıkan yeni modellere yetişemezsiniz. Biraz araştırın ve gelinliğinizi seçin.

5. Hayalinizdeki elbise askıda gerçekten tuhaf görünebilir.

6. Daha pahalı bir elbisenin daha ucuz bir kopyasını bulmaya çalışmak için sabırsızlanmayın.

7. Bazen tek başına alışveriş yapmak daha kolay.

En azından bir kaç kere yalnız başınıza gidin, satıcının önerileri bile dinlemeyin. Kendinizle baş başa kalıp biraz model inceleyin.

8. Seçtiğiniz kıyafet hakkında pişman olabilirsiniz. Bu normaldir ve hiçbir şey ifade etmez!

9. Düğününden sonra elbisen hakkında pişman olabilirsiniz. Maalesef yanılıyorsunuz. Doğru olanı seçtiniz.

Gelinlik Alırken Kimsenin Söylemediği 9 Şey
Gelinlik Alırken Kimsenin Söylemediği 9 Şey

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir