Hafta Sonu Bekarlığa Veda
Kına ve Nişan

Hafta Sonu Bekarlığa Veda

Düğün günü öncesi yalnız olacağınız, arkadaşlarınızla biraz eğlenebileceğiniz ve bekar olarak geçireceğiniz son hafta sonu sizin için önemlidir. Arkadaşlarınızla bolca eğlenebilir, daha önce yapmadığınız etkinlikleri yapabilir ve son bekar eğlencesini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Bekarlığa veda için genelde bir gün hatta bir gece düşünürler. Peki siz bunu daha da genişletmek isteseniz? Tüm hafta sonu bekarlığa veda etkinlikleri şeklinde planlayabilir ve eğlenceyi uzatabilirsiniz.

 

 

Günümüzde popülerleşen etkinlikleri ya da programlar bir süre sonra başkası tarafından sizin için yapılıyor ya da planlanıyor hale gelir. Bekarlığa veda partisi de bunlardan birisi. Tüm partiyi planlanmasını talep etmeyebilirsiniz. Onlardan fikir alabilir veya örnek göstermelerini isteyebilirsiniz.

Kokteyller

İçecekler bir partinin olmazsa olmazı. Peki daha önce denemediğimiz kokteyllerden oluşan bir mini-parti yapmaya ne dersiniz? Bunun için organizasyon planlaması yapan bir yerle anlaşabilir veya en azından 6-7 çeşit kokteyl yapabileceğiniz malzemeleri alıp bir arkadaşınızın evinde yapabilirsiniz. Biraz müzik, biraz siz ve biraz eğlence. Cuma akşamından partiye başlamak için harika bir fırsat.

 

Teknede Parti

Düğün planlama işleri biraz streslidir. Sizinle birlikte arkadaşlarınızda çalışır ve size destek çıkarlar. Eğer bekarlığa veda partisi vermeye hazırlanıyorsanız düğün hazırlıklarının bir çoğu bitmiş demektir. Yani aynı anda bu hazırlıkların ve bekarlığın bitişini kutlayabilirsiniz. Bu da arkadaşlarınıza teşekkür etmenin bir diğer güzel yolu olabilir. Size bu süreçte destek olan arkadaşlarınız için kesenin ağzını biraz açmak isteyebilirsiniz. Eğer sahil şeridinde yaşıyorsanız küçük bir parti teknesi kiralayabilirsiniz. Eğer müzik, süslemeler, yiyecekler ve hizmet kısmını kendi aranızda yaparsanız aslında sadece tekneyi kiralamış olursunuz ve bu da gayet uygun olur. Bir cumartesi akşamı kıyıdan biraz uzakta, denizin ortasında harika bir tekne partisi verebilirsiniz.

 

 

Beş Çayı

Cumartesi veya pazar günü tüm o eğlence yorgunluğunu atmak ve bunun hakkında biraz konuşmak için bir beş çayı düzenleyebilirsiniz. Bekarlığa veda partisi için tüm planlamaları yaptınız. Cuma ve cumartesi gecesini harika bir şekilde atlattınız. Biraz bunun hakkında konuşabilirsiniz. Küçük bir beş çayı organizasyonu yapıp hafta sonunun ne kadar eğlenceli geçtiği hakkında sohbet edebilirsiniz.

 

Spa

Beş çayı sonrası veya onun yerine düğün öncesi stresi azaltmak ve bekarlığa veda yorgunluğunu atmak için arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza spa merkezine gidebilirsiniz. Vücudunuzu tüm gerginlikten arındırmak, stresi almak ve düğün için yeniden enerji kazanmak için harika bir fırsat olacaktır. Tüm hafta sonunu arkadaşlarınızla geçirdiğinizden kapanışı tek yapabilirsiniz. Biraz düşünmek, huzur bulmak ve geleceğinizi düşünmek için de harika bir fırsat olabilir.

Hafta Sonu Bekarlığa Veda
Hafta Sonu Bekarlığa Veda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir