Kış Temalı Düğün Pastası
Davetiye ve Menü düğün düğün pastası kış temalı düğün pastası

Kış Temalı Düğün Pastası

Kış temalı düğün pastası size yaratıcı olma şansı verir. Kullanabileceğiniz ve dekorasyon olarak göstereceğiniz bir çok malzeme vardır. Çam ağaçları, çam kozalakları, parlak ve kırmızı meyveler, yeşil yapraklar ve daha fazlasını minik dekorlar halinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde mükemmel kış temalı düğün pastaları hazırlayabilir veya hazırlatabilirsiniz.

Düğün pastası için herhangi bir yerden sipariş verdiyseniz, bu siparişi siz şekillendirebilirsiniz. Bir çok düğün mekanı düğün pastalarını kendisi temin eder. Bir çok katlıdır ve çok güzel görünmesini amaçlamazlar. Oysaki siz belki aynı fiyata ayrı bir yerden istediğiniz gibi bir düğün pastası yaptırabilirsiniz. Böylece misafirleriniz sadece size değil aynı zamanda yarattığınız kış temasıyla da büyülenecekler.

Kış temalı düğün pastası için çok fazla uğraşmanıza gerek yok. Kar kadar beyaz bir zemin üzerine bir kaç minik dekor bile kışı anlatmanıza yetebilir. Genelde daha dikkat çekici bir kış pastası yapmak isteyenler altın renkli yapraklar kullanabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış. Daha canlı bir pasta olsun isterseniz canlı ve parlak yeşil yaprakları kullanmanızı tavsiye ederiz. Altın renkleri, güçlü tonlarda taze çiçekler ve bol yapraklı yeşil otlarla bolca süslenmiş katmanlı düğün pastası konukların dikkatini çekecektir.

Her kış düğünü pastası beyaz temalı olmak zorunda değil. Dilerseniz daha koyu temalı bir şeylerde deneyebilirsiniz. Kışın sahip olduğu koyu havaya siz de düğün pastasıyla eşlik edebilirsiniz. Biraz daha bordo ve koyu tonlarla oldukça şık bir pasta ortaya çıkabilir.

Sizin için kış sadece kar ve beyaz renkten ibaret değilse gerçekten buz tutmuş bir pasta görünümü de verebilirsiniz. Bu düğününüzü gerçekten farklı kılar. Klasik beyaz düğün pastalarının yanı sıra daha beyaz ve buzulları andıran bir pasta yapmak fena olmayacaktır. Üstelik bununla birlikte pastayı servis ettiğiniz masayı da buna uygun dekore edebilirsiniz.

Kış Temalı Düğün Pastası
Kış Temalı Düğün Pastası

Her ne olursa olsun düğün pastası bir düğünün en önemli ögelerinden birisidir. Bu yüzden sadece kesilirken gösterilmesi ve bu şekilde sunulması emeklerinizi boşa çıkartır. Bunun yerine düğün mekanından düğün pastası için ayrı bir yer ve masa isteyip burada dekore edebilirsiniz. Böylece misafirlerinizi düğünün ilk dakikasından itibaren etkileyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir