Lüks Balayı Tatili İçin Yerler
Balayı balayı tatili düğün düğün sonrası

Lüks Balayı Tatili İçin Yerler

Balayı tatili bir kez olur. Bu yüzden harika şekilde olmasını dilersiniz. Mümkün olan ve imkanlarınız dahilindeki en iyi yerde güzel bir tatil yapmak hakkınız zaten. Bu yüzden lüks balayı tatili için yerler bakmaya başlarsınız. Lüks olması aslında verilen hizmetin kalitesi ve sizin isteklerinizi karşılıyor olmasına bağlıdır. Bu yüzden bir kaç farklı yerden isteklerinize göre tatil noktası seçebilirsiniz.

Özellikle düğün sonrası yorgunluğunu atmanın en iyi yanı da balayı tatili olacaktır. Sizin için bir çok ülkeden lüks tatil seçenekleri sunduk.

Mandarin Oriental, Marrakech, Morocco

Size özel bir balayı havuzu ister misiniz? Her isteğe uygun tam 54 tane balayı odası ve suiti bulunmakta. Hepsinin kendine özel havuzu dahil.  Özellikle villalardan birini seçerseniz her imkan sadece sizin odanıza özel olacaktır. 50 dönüm kocaman bir bahçeye konumlanmış olan bu otele hayran kalacaksınız.

Fiyat: 7 gecelik tatil için, özel transferler ve kişiye özel yemekler dahil kişi başı 20.000 TL’den başlıyor.

Six Senses Zil Pasyon, Seychelles

Seyşeller, büyük oranlarda tropik bir cennettir. Bu yeni tatil gözdesi sizin aklınızı alacak güzellikte. Tamamen ormanların içinde, denize sıfır harika bir cennet. Üstelik özel olarak balayı tatilleri için düzenlenmiştir. Size özel villalar ve odalar çiftlerin balayı tatili en iyi şekilde geçsin diye düzenlendi.

Fiyat: 7 günlük tatil için kişi başı yarım pansiyon 18.000 TL’den başlıyor.

Il Sereno, Lake Como, Italy

Sonsuzluk havuzu, şık bronz, taş ve cam yapılar içerisinde harika bir yapı. Yelkenlerin ve deniz motorlarının verdiği deniz trafiği bile canınızı sıkmayacak. Oldukça gözde bir tatil mekanı olan bu yerde her şey sizin için düşünülmüş. Ahşap oymalı balkonlarda manzaranın keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. İç mekanlar ise oldukça zarif bir şekilde tasarlanmış. Üstelik tekne ile gezmek isterseniz de buna imkan vermektedir.

Fiyat: 3 gecelik tatil için kişi başı 5.000 TL’den başlıyor.

Le Toiny, St. Barts, Carobbean

Size özel kocaman bir suit düşünün. Her uyandığınızda ve her baktığınızda tek gördüğünüz sonsuz deniz ve yanında sadece dekor sayılabilecek adalar ve ağaçlar. Böyle bir yerde en azından 1 gün bile geçirmek tüm düğün sonrası yorgunluk için yeterli olacaktır. Buraya aşık olmamak imkansızken birbirinize tekrar aşık olacaksınız. Ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan odalar, plaj ve plaj barlar, tüm dünyadan en iyi şaraplar ve sayısız deniz ürünleri yemekleri. Hepsi balayı tatilinizde sizin için mümkün olacaktır. Özellikle süper yatlarda seyahat fırsatı da sizi bekliyor olacak. bunun dışında mercan resifleri için gözlük ve paletlerle de dalabilirsiniz.

Fiyat: Junior Suit gecelik 2.500 TL’den başlıyor.

Villa Spalletti Trivelli, Rome, Italy

Burası denize sıfır bir şehirde veya Karayipler’de bir deniz villası değil. Daha çok kültürel ve ünlü bir şehirde konaklamak isterseniz size harika bir tatil sunabilecek villa otel. Tarihi bir yeri tekrar restore ederek harika bir villa otele çeviren işletme, balayı çiftleri için en iyi hizmetlerden birisini veriyor. Sadece 15 odası bulunuyor. Pembe mermerden hamam, yıl boyu sıcak küvet, özel restoran şefleri ve yemekleri ile size harika bir tatil sunabilir. Üstelik bulunduğunuz şehir Roma olduğundan aynı zamanda dolu dolu şehir turu da yapabilirsiniz.

Lüks Balayı Tatili İçin Yerler
Lüks Balayı Tatili İçin Yerler

Fiyat: Gecelik 1500 TL’den başlıyor.

The Cotton House, Mustique

Burası tatil odaklı harika bir ada. Özellikle çiftler için planlanan ve düzenlenen bu yerde tatil yapmak oldukça keyifli olacaktır. Size özel plajlar, odalar ve bahçeler. Üstelik yemyeşil bir adada yürüdüğünüz her yerde tropik ağaçlar ve bitkiler görme şansını elde etmiş olursunuz. Bunun dışında otelde sürekli özel parti ve yemek geceleri düzenlenmekte. Özellikle peynir ve çikolata türleri oldukça ünlüdür. Beklenildiği gibi deniz ürünleri çeşitli bir menü sunar. Talebinize göre size kaplıca hizmeti de sunmaktadır.

Lüks Balayı Tatili İçin Yerler
Lüks Balayı Tatili İçin Yerler

Fiyat: Gecelik 1000 TL’den başlıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir